Sr Data Analytics Analyst (R1083055) in Warsaw, PL at IQVIA™

Date Posted: 6/18/2019

Job Snapshot

Job Description

IQVIA™ is the leading human data science company focused on helping healthcare clients find unparalleled insights and better solutions for patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness the power of healthcare data, domain expertise, transformative technology, and advanced analytics to drive healthcare forward.

Do naszego zespołu Badań Marketingowych w Warszawie poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Starszy Analityk / Analityk

Rolą Starszego Analityka / Analityka w Dziale Badań Marketingowych jest samodzielna realizacja projektów prowadzonych przez zespół analityczny oraz aktywny udział w rozwoju portfolio działu od strony analitycznej.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie kwestionariuszy badawczych przy użyciu aplikacji CADAS;
  • Analiza statystyczna wyników z badania z użyciem programu SPSS;
  • Wykonywanie złożonych operacji na danych oraz zaawansowanych analiz statystycznych;
  • Sprawdzanie logicznej poprawności kwestionariuszy;
  • Tworzenie baz do badań i ich aktualizacja oraz przygotowywanie programów do wprowadzania danych;
  • Sprawdzanie statusu realizacji projektów;
  • Opracowywanie kluczy kodowych;
  • Zaangażowanie w rozwój portfolio działu od strony analitycznej (m.in. testy nowych narzędzi);
  • Szkolenie analityków i pomoc w bieżących zadaniach prowadzonych przez zespół.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: statystyka, informatyka, matematyka, socjologia, ekonomia lub pokrewne);
  • 4-5 lat doświadczenia zawodowego w analizie danych z ilościowych badań rynku (po stronie agencji lub klienta);
  • Praktyczna umiejętność przeprowadzania zaawansowanych analiz statystycznych (m.in. ważenie i ekstrapolacja danych);
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel – w stopniu bardzo dobrym oraz MS Access – w stopniu podstawowym);
  • Znajomość programu statystycznego SPSS w stopniu bardzo dobrym;
  • Znajomość aplikacji CADAS będzie atutem;
  • Znajomość branży farmaceutycznej lub branży FMCG mile widziana;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, skrupulatność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Ambitną pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach realizowanych dla największych światowych firm z branży farmaceutycznej.

Join Us

Making a positive impact on human health takes insight, curiosity, and intellectual courage. It takes brave minds, pushing the boundaries to transform healthcare. Regardless of your role, you will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve outcomes for patients.

Forge a career with greater purpose, make an impact, and never stop learning.

Job ID: R1083055