Сътрудник по клинични изследвания (CRA)

Primary Location: Sofia, Bulgaria Full time R1334713

Job description

Търсим да назначим отговорни служители, които имат желание да се развиват в динамична среда, свързана с мониторинг на клинични изследвания.

Отговорности:

  • Извършване на различни видове мониторинг визити според най-добрите клинични практики.
  • Подпомагане на проучвания, извършвани в клинични центрове.
  • Извършване на различни видове мониторинг визити във връзка с различни протоколи, центрове и терапевтични сфери.
  • Поддържане на контакт с клиничните центрове.
  • Създаване и поддържане на документацията във връзка с мениджмънта на клиничните центрове.
  • Създаване на репорти относно направените визити.
  • Работа с изследователите и техния екип

Кандидатът трябва да притежава:

  • Основни познания относно клинични изследвания,  Good Clinical Practice (GCP) и International Conference on Harmonization (ICH).
  • Умения за работа с компютър и Microsoft Office.
  • Добро владеене на английски език, писмено и говоримо.
  • Добри умения за организация на времето, проактивно отношение.

Минимални изисквания:

  • Бакалавърска степен със специалност свързана със здравеопазването или медицина, курсове свързани с подготовка на CRA.
  • Минимум 6 месеца опит с мониторинг визити.
  • Добър английски
  • Желание за работни пътувания (около 80% от работното време).

Позицията представлява възможност за развитие на мониторингови качества, познания за клинични изследвания. Ние предлагаме хибриден модел на работа или работа изцяло от вкъщи.

IQVIA is a leading global provider of advanced analytics, technology solutions and clinical research services to the life sciences industry. We believe in pushing the boundaries of human science and data science to make the biggest impact possible – to help our customers create a healthier world. Learn more at https://jobs.iqvia.com

Join our Global Talent Network

Let’s stay connected. Join our Global Talent Network to receive alerts when new opportunities become available that match your career ambitions.

Join our network
Top of page