Production Analyst 1 (R1017345) in Warsaw, PL at IQVIA™

Date Posted: 9/10/2018

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Warsaw, PL
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    9/10/2018
  • Job ID:
    R1017345

Job Description

IQVIA to wiodący dostawca zintegrowanych informacji oraz usług dla sfery ochrony zdrowia wspieranych przez rozwiązania technologiczne o globalnym zasięgu oraz pełnym zakresie kompleksowych rozwiązań klinicznych oraz komercyjnych.

Obecnie do zespołu Production, OneKey Poland & Baltics poszukujemy osoby na stanowisko:

JUNIOR DATABASE ANALYST

(Miejsce pracy: Warszawa)

Nr ref.: CRM/OK/JDA/…

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Formatowanie i obsługę danych z plików zewnętrznych;
  • Wykonywanie operacji mapowania baz danych;
  • Rozwijanie narzędzi ad hoc w celu wypełnienia specyficznych wymagań klientów;
  • Rozwijanie oraz wspieranie i utrzymywanie lokalnych rozwiązań technicznych;
  • Wypełnianie procedur i zaleceń korporacyjnych;
  • Wdrażanie rozwiązań technicznych w celu zapewnienia zgodności z wymogami lokalnego prawa;
  • Obsługiwanie wewnętrznego systemu zleceń bazy danych.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z bazami danych;
  • Wykształcenie wyższe licencjackie: Informatyka lub pokrewne;
  • Wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz podstawowa wiedza IT;
  • Bardzo dobra znajomość SQL, preferowany T-SQL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na obsługę klienta.

Mile widziane:

  • Znajomość PHP, C#, SSIS, SSRS
  • Znajomość specyfiki rynku farmaceutycznego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w pracy dla największych firm z branży farmaceutycznej;

Job ID: R1017345