2045 - Database Analyst 2 (R1073927) in Warsaw, PL at IQVIA™

Date Posted: 4/9/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Warsaw, PL
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    4/9/2019
  • Job ID:
    R1073927

Job Description

Join us on our exciting journey! IQVIA™ is The Human Data Science Company™, focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward.

Obecnie do naszego zespołu Supplier Relations poszukujemy osoby na stanowisko:

Analyst / Programmer

(Miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

• formatowanie i obsługa danych z plików zewnętrznych;

• rozwijanie, wspieranie i utrzymywanie lokalnych rozwiązań technicznych;

• przygotowanie cyklicznych i okazjonalnych raportów;

• proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień ;

• tworzenie i rozwijanie systemów raportowych;

• administrowanie bazami danych;

• rozwijanie narzędzi ad hoc w celu wypełnienia specyficznych wymagań klientów.

Wymagania:

• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z bazami danych;

• wykształcenie wyższe licencjackie (mile widziane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne);

• wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz podstawowa wiedza IT;

• bardzo dobra znajomość SQL (wskazana znajomość SQL Server), VBA (doświadczenie poparte projektami);

• bardzo dobra znajomość programów MS Excel i MS Access;

• przynajmniej jeden wysokopoziomowy język programowania (mile widziana znajomość JavaScript, C#, PHP);

• doświadczenie w automatyzacji procesów;

• znajomość git;

• dobra znajomość programu PowerPoint;

• dobra znajomość języka angielskiego;

• kreatywność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

• znajomość frameworków backendowych i frontendowych,

• znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami,

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji analitycznych oraz CRM

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pakiet benefitów

• pracę dla największych firm z branży farmaceutycznej

We know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, we invite you to reimagine healthcare with us. You will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve human health outcomes. Whatever your career goals, we are here to ensure you get there! We invite you to join IQVIA™

Job ID: R1073927